L-107 Wycinka choinek

10500 PLN

Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​

(9500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne)

Informacje

Pracownik leśny - wycinka choinek pilarkami spalinowymi

Numer oferty L-107

Rozpoczęcie pracy:

1 tura: 1 listopada

2 tura: 6 listopada

3 tura: 13 listopada

Zakończenie prac: koniec listopada/początek grudnia

Ilość wakatów: 20

Oczekujemy

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​  10500 PLN

9500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Firmowe paliwo na dojazdy do pracy.

Zakres obowiązków

Opis projektu

Praca na plantacjach choinek Nordmann (Abies Nordmanniana).

Jest to najbardziej popularna choinka bożonarodzeniowa. Jej popularność wynika miedzy innymi z długości okresu świeżości drzewa, długości czasu w którym igły są silne i jędrne, pięknego ciemno- zielonego koloru drzewa jak również z  pięknej formy stożkowej choinki. Drzewa z jodły Nordmann potrzebują optymalnych warunków klimatycznych i profesjonalnej opieki. Okres, po którym uzyskuje wysokość około dwóch metrów to nawet 10 lat.