P-26 Pakowanie pora

10000 PLN

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​

(9000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne)

Informacje

Ilość wakatów: 4

Start pracy: wrzesień

Lokalizacja: Jutlandia, Dania

Wymagania:

Dyspozycyjność,

Dobra sprawność fizyczna,

Odpowiedzialność i sumienność

Znajomość języka angielskiego mile widziana,

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zakres obowiązków:

Sortowanie, czyszczenie oraz pakowanie porów,

Sprawdzanie jakości produktu,

Obsługa maszyn do pakowania,

Inne prace produkcyjne

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​: 10000 PLN

9000 podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Wstępnie można zapoznać się z proponowanymi przez nas lokalizacjami w zakładce "ZAKWATEROWANIE".

Dodatkowe informacje:

Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku

Wymagane własne ubranie do pracy, buty ochronne z metalowym noskiem

Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.