R-50 pielenie pora

9500 PLN

Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​  (dla pracowników bez doświadczenia)

(8500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne)

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​ 9500 PLN

8500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Zwrot paliwa za dojazdy do pracy w kwocie 100 koron tygodniowo na jedną osobę w aucie

Dodatkowe informacje

Praca na projekcie polega na usuwaniu chwastów z  upraw warzyw.  Pielenie wymaga dokładności oraz delikatności, należy bowiem uważać, aby razem z chwastami nie usunąć warzyw.
Walkę z chwastami rozpoczyna się w drugiej połowie kwietnia i kończy w połowie sierpnia.

Informacje

Rozpoczęcie prac:

I tura 3 czerwiec

II tura 17 czerwiec

Zakończenie prac: połowa sierpnia

Oczekujemy

Zakres obowiązków

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Wstępnie można zapoznać się z proponowanymi przez nas lokalizacjami w zakładce "ZAKWATEROWANIE".

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.